Paslaugos

Statyba, statinių remontas

Mūsų patirtis leidžia kokybiškai atlikti tiek nedidelės apimties remonto darbus, tiek ir didelius statybos objektus. Sukaupta patirtis ir bendradarbiavimas su didžiausiais medžiagų tiekėjais leidžia pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį!

Kelių statyba ir remontas

UAB „Diržė“ atlieka gatvių, kelių dangų įrengimo ir remonto, kelio, gatvės bortų, lietaus nuotekų tinklų ir šulinių, vejų įrengimo, taip pat projektinius aplinkos tvarkymo darbus. Kasmet atliekame nemažai kelių tiesimo ir remonto darbų savivaldybėms, gyventojams bei kitoms organizacijoms.

Melioracijos darbai

Profesionaliai ir kokybiškai atliekame melioracijos darbus, drenažo sistemų įrengimą, tvenkinių, kūdrų (prūdų) kasimo, valymo gilinimo darbus. UAB „Diržė” yra atestuota melioracijos statinių statybai, melioracijos statybos techninei priežiūrai.

Požeminių komunikacijų įrengimas

Įrengiame požemines komunikacijas – požemines vandentiekio trasas, drenažą, pralaidas, lietaus nuotekų bei fekalinę kanalizaciją, atliekame buitinių nuotekų valymo įrenginių montažo bei kitus panašius darbus.

Aplinkos tvarkymo darbai

UAB „Diržė“, turinti ilgametę aplinkos tvarkymo darbų patirtį, atlieka praktiškai visus aplinkos tvarkymo darbus, pradedant šaligatvio bortų ir pačių šaligatvių įrengimu, pėsčiųjų ir dviračių takų klojimu, – baigiant aplinkos apie įrengiamus objektus sutvarkymu ir vejos žolės sėjimu.

Hidrotechniniai statiniai

Atliekame skaičiavimus, vandens modeliavimą, hidrologinius tyrimus, rengiame ataskaitas, ruošiame projektinius sprendimus, techninius (darbo) projektus visiems hidrotechnikos statiniams: vandens pralaidoms, užtvankoms, kanalams, mažosioms hidroelektrinėms.

Gerbūvio darbai

Gerbūvio darbai – aplinkos, kuriančios komfortą, kūrimas. Nes namai, tai ne tik pastatas, bet ir aplinka, supanti jį. Kuo jaukesnė aplinka, tuo geriau jaučiamas komfortas, galima atsipalaiduoti ir pasijausti asmeninėje oazėje. Šiuo tikslu vadovaujasi UAB „Diržė“ teikdami paslaugas, kurios padeda užtikrinti aplinkos patogumą ir jaukumą.

WordPress Themes